Przyszłe inwestycje.

Witam.

W zakładce inwestycje będę chciał się z wami podzielić moimi pomysłami na inwestowanie kapitału. Opiszę w jakie instrumenty zainwestowałem lub planuję zainwestować.

NAJWAŻNIEJSZE!

Pamiętaj drogi czytelniku, że ta strona nie zawiera porad inwestycyjnych, a jest jedynie „dziennikiem” moich rezultatów w inwestycjach. Zrobić „z małych rzeczy duże”. Na tej stronie nie znajdziesz żadnych piramid finansowych oraz innych oszustw tego typu.

Strona barteru

Od kilku miesięcy wraz ze znajomym pracujemy nad stroną barteru. Będziesz mógł za uśmiech oddać komuś towar lub usługę. Wymienić się towar/towar, towar/usługę lub usługę/usługę. By ułatwić wymianę również pojawią się punkty. Jeśli strona odniesie sukces i będzie posiadała odpowiednią ilość środków, to punkty zamienią się w walutę kryptograficzną. Z możliwością wydobywania jej i płacenia nią w serwisie barteru. Umożliwi to również wymianę krypto na pieniądz fiducjarny.

[Reklama]

Jeśli chciałbyś zgarnąć „za darmo” akcje o wartości do 100 funtów to zapraszam ciebie do rejestracji Trading212. Tylko dla osób pełnoletnich i mieszkających w UK.

Co musisz zrobić? 
Wejść w poniższy link, zarejestrować się na konto Invest.
>>Kliknij w link<<

Następnie wysłać min. £1 i przejść weryfikację na platformie. Akcje powinieneś dostać następnego dnia po wykonaniu powyższych czynności.

[Reklama]

 

Książka
Wziąłem się ostro za książkę i jestem zmotywowany, by ją wydać w przyszłym roku! Tematyka książki to fantastyka, a fabuła jest genialna! Jak ją kupisz, na pewno nie będziesz zawiedziony!

Emerytura
Od września planuję inwestować min. £100 w platformę Trading212. Inwestycja będzie każdego miesiąca i to przez 40 lat.

Mieszkanie plus
Zainspirowałem się tym pomysłem od znajomego z Facebooka. Wezmę 3 kryptowaluty i w nie będę co miesiąc inwestował. Łączna suma to £300 na każdego coina po £100. Zobaczymy co z tego wyjdzie!

„Za darmo”
Będę również udostępniał darmowe kraniki lub krypto, które można dostać za darmo lub po zrobieniu jakieś akcji.

Podsumowanie
Każdego miesiąca będę publikował „sprawozdanie” i będę udostępniał na swojej stronie w tej zakładce. Nie chcę nikogo namawiać na inwestowanie, a jedynie zainspirować tak jak ja się zainspirowałem od znajomego. Zapraszam do odwiedzania tej zakładki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *